Choose download format:
Microsoft Excel 2007
Microsoft Excel 2003
Tab separated values (TSV)
Comma separated values (CSV)

Hall of Fame - Bowling

Season 
Grade 
Grade Type 
Match Format 
select
InningsMatchHat Tricks

2 wickets in an innings

PlayerTeamSeasonOMRWGradeRoundInningsOpponentplayerIdseasonIdclubIdmatchId
1Sophie C MartlandGordon2019/20208.54177First Grade13 1St George-Sutherland89292115139523239683
2Kristen DorschGordon2019/20206.3296Third Grade Limited Overs2 1Manly-Warringah3421415139523261525
3Charlotte AnneveldGordon2019/202010.03126First Grade11 1Universities3575715139523239670
4Aanshi SriGordon2019/20203.0215U13 SIXERS Girls 1.00PM Spring Saturday PM Stage 14 1Mosman Perry143359715139523287079
5Kristen DorschGordon2019/20203.0155Third Grade Limited Overs1 1Campbelltown-Camden3421415139523261477
6Jenni FlanaganGordon2019/20204.0055Second Grade T202 1Manly-Warringah66210615139523238840
7Claire JonesGordon2019/20208.61335Second Grade8 1Manly-Warringah66211815139523241020
8Bethany TateGordon2019/20204.0174U13 SIXERS Girls 1.00PM Spring Saturday PM Stage 110 1Mosman Healy126084915139523287715
9Aanshi SriGordon2019/20204.0184U13 SIXERS Girls 1.00PM Spring Saturday PM Stage 15 1Mosman Healy143359715139523287084
10Emily StewartGordon2019/20203.00104U13 SIXERS Girls 1.00PM Spring Saturday PM Stage 11 1Lane Cove Perry165716015139523287064
11Amy HaleGordon2019/20203.00114Under 15 Western NSW Girls Carnival4 1Western Red136435815139523397690
12Jane WarrilowGordon2019/20208.0174Third Grade Limited Overs1 1Campbelltown-Camden71201315139523261477
13Shannon HeathGordon2019/202010.01274First Grade6 1St George-Sutherland23963415139523239191
14Abigail PowellGordon2019/20208.02294Second Grade3 1Bankstown103556215139523240509
15Madeleine CaspersGordon2019/20203.0213U15 SIXERS Girls 3.30PM Spring Saturday5 1Mercy CC 15143841315139523287635
16Lucy YatesGordon2019/20203.0133U15 SIXERS Girls 3.30PM Spring Saturday3 1Pymble LC 15114065315139523287626
17Mary LiliopoulosGordon Spices2019/20203.043U11 SIXERS Girls 10.30AM Spring Saturday Stage 14 1North Sydney Gardner197366315139523325098
18Madeleine CaspersGordon2019/20204.0243U15 Womens Premier Competition9 1Northern District143841315139523341094
19Lauren KuaGordon2019/20207.0443U18 Brewer Shield2 1Universities133052715139523261809
20Nikita PawarGordon2019/20205.0253Third Grade Limited Overs2 1Manly-Warringah119058715139523261525
21Charlie HillGordon2019/20202.0153U17 SIXERS Girls 1.00PM Spring Saturday7 1Epping165714915139523286765
22Mary LiliopoulosGordon Spices2019/20203.0073U11 SIXERS Girls 10.30AM Spring Saturday Stage 13 1North Sydney Haynes197366315139523325092
23Phoebe BroeGordon Spices2019/20202.0083U11 SIXERS Girls 10.30AM Spring Saturday Stage 13 1North Sydney Haynes194074315139523325092
24Olivia CookGordon2019/20205.0283Second Grade2 1Penrith65666015139523240505
25Amy HaleGordon2019/20204.0093U18 Brewer ShieldSF 1St George-Sutherland136435815139523262175
26Sameeksha KunchamGordon2019/20204.0093U15 Womens Premier Competition6 1Parramatta177780115139523341076
27Annabelle StewartGordon2019/20203.01103U13 SIXERS Girls 1.00PM Spring Saturday PM Stage 13 1North Sydney Healy165713515139523287074
28Asmi BhanageGordon2019/20204.00113Under 15 Western NSW Girls Carnival1 1Manly Warringah180328215139523397680
29Wynter O'ReganGordon2019/20202.00113U17 SIXERS Girls 1.00PM Spring Saturday2 1Abbotsleigh 2199367215139523286749
30Charlotte AnneveldGordon2019/20207.01123First Grade10 1Campbelltown-Camden3575715139523239665
31Lily DorahyGordon2019/20203.00133U18 Brewer Shield6 1Northern District144333915139523261992
32Charlotte AnneveldGordon2019/20204.00133First Grade7 1Parramatta3575715139523239194
33Isabella FitzgibbonGordon2019/20203.60143First Grade10 1Campbelltown-Camden24749915139523239665
34Georgina SmithGordon2019/20203.00143Third Grade T207 1Manly-Warringah71200815139523378458
35Sophie WardGordon2019/20204.01143U13 SIXERS Girls 1.00PM Spring Saturday PM Stage 12 1Lane Cove Gardner125182815139523287069
36Caroline LaytGordon2019/202010.04153Second Grade12 1Penrith66212315139523241211
37Lily DorahyGordon2019/20205.32153Under 15 Western NSW Girls Carnival2 1Western Blue144333915139523397684
38Zoe TwiningGordon2019/20206.00163Under 15 Western NSW Girls Carnival3 1Parramatta185606915139523397686
39Eliza McleodGordon2019/20204.00173U15 Womens Premier Competition2 1Manly-Warringah176796015139523341054
40Isobel O'ConnorGordon Spices2019/20203.00203U11 SIXERS Girls 10.30AM Spring Saturday Stage 13 1North Sydney Haynes194439815139523325092
41Charlotte AnneveldGordon2019/20203.30213First Grade T202 1St George-Sutherland3575715139523238745
42Phoebe ThompsonGordon2019/20204.01213First Grade7 1Parramatta77806415139523239194
43Jenni FlanaganGordon2019/202010.02233Second Grade4 1Manly-Warringah66210615139523240517
44Caroline LaytGordon2019/202010.02243Second Grade4 1Manly-Warringah66212315139523240517
45Shannon HeathGordon2019/20208.01253First Grade5 1Universities23963415139523239186
46Isobel O'ConnorGordon Spices2019/20203.0263U11 SIXERS Girls 10.30AM Spring Saturday Stage 14 1North Sydney Gardner194439815139523325098
47Phoebe ThompsonGordon2019/20208.02283First Grade5 1Universities77806415139523239186
48Charlotte AnneveldGordon2019/202010.01293First Grade14 1Bankstown3575715139523239797
49Sophie C MartlandGordon2019/20206.00293First Grade3 1Bankstown89292115139523239173
50Charlotte CamburnGordon2019/20207.00343First Grade1 1Campbelltown-Camden106588315139523239051
51Shannon HeathGordon2019/202010.00463First Grade4 1Penrith23963415139523239179
52Bethany TateGordon2019/20202.0202U15 SIXERS Girls 3.30PM Spring Saturday2 1North Sydney Goszko126084915139523287623
53Francesca BuffaGordon2019/20202.0112Second Grade11 1Universities90871315139523241108
54Kristen DorschGordon2019/20202.0122Third Grade T206 1UTS North Sydney3421415139523378455
55Nikita PawarGordon2019/20202.0122Third Grade T206 1UTS North Sydney119058715139523378455
56Lucy WarrenGordon2019/20202.0032U15 SIXERS Girls 3.30PM Spring Saturday2 1North Sydney Goszko139631715139523287623
57Hayley YeomansGordon2019/20202.0032U17 SIXERS Girls 1.00PM Spring Saturday4 1Mercy CC73373015139523286757
58Hayley YeomansGordon2019/20200.532U17 SIXERS Girls 1.00PM Spring Saturday2 1Abbotsleigh 273373015139523286749
59Sara ChunGordon2019/20204.0332U18 Brewer Shield2 1Universities112576115139523261809
60Isabella FitzgibbonGordon2019/20203.0132First Grade11 1Universities24749915139523239670
61Phoebe ThompsonGordon2019/20205.0342Second Grade2 1Penrith77806415139523240505
62Zoey RidgwayGordon2019/20201.242U15 SIXERS Girls 3.30PM Spring Saturday2 1North Sydney Goszko164958615139523287623
63Jessica K GillGordon2019/20202.0042U15 SIXERS Girls 3.30PM Spring Saturday4 1Abbotsleigh 3141121515139523287629
64Kinjal KumariGordon2019/20203.3042U15 Womens Premier Competition6 1Parramatta114523415139523341076
65Madeleine CaspersGordon2019/20204.0242U15 Womens Premier Competition6 1Parramatta143841315139523341076
66Amelia BrandonGordon2019/20202.0042U13 SIXERS Girls 1.00PM Spring Saturday PM Stage 16 1Mosman Lanning127007915139523287089
67Zoey RidgwayGordon2019/20202.0052U15 SIXERS Girls 3.30PM Spring Saturday5 1Mercy CC 15164958615139523287635
68Sophie WardGordon2019/20202.0052U13 SIXERS Girls 1.00PM Spring Saturday PM Stage 1SF 1Lindfield Lanning125182815139523400118
69Aanshi SriGordon2019/20203.0052U13 SIXERS Girls 1.00PM Spring Saturday PM Stage 115 1North Sydney Healy143359715139523287735
70Lauren KuaGordon2019/20204.4252U18 Brewer ShieldSF 1St George-Sutherland133052715139523262175
71Kristen DorschGordon2019/20205.2252Third Grade Limited OversQF 1Bankstown3421415139523397379
72Charlie HillGordon2019/20202.0062U18 Brewer Shield10 1Sydney165714915139523262173
73Abigail PowellGordon2019/20206.0262Second Grade11 1Universities103556215139523241108
74Lucy MillettGordon2019/20202.0072U15 SIXERS Girls 3.30PM Spring Saturday4 1Abbotsleigh 3160713215139523287629
75Asmi BhanageGordon2019/20204.0172U13 SIXERS Girls 1.00PM Spring Saturday PM Stage 18 1Pymble LC 13180328215139523287097
76Flora MunroGordon2019/20202.0072U17 SIXERS Girls 1.00PM Spring Saturday3 1Abbotsleigh 1150208415139523286754
77Asmi BhanageGordon2019/20203.0172U15 Womens Premier Competition3 1St George-Sutherland180328215139523341060
78Isabella FitzgibbonGordon2019/20202.0182First Grade T202 1St George-Sutherland24749915139523238745
79Shagufta BarkatGordon2019/20202.082Third Grade T201 1Campbelltown-Camden111108215139523378368
80Phoebe BroeGordon Spices2019/20202.082U11 SIXERS Girls 10.30AM Spring Saturday Stage 14 1North Sydney Gardner194074315139523325098
81Elizabeth BicknellGordon2019/20203.0182U17 SIXERS Girls 1.00PM Spring Saturday13 1Mercy CC116742315139523287766
82Amelia BrandonGordon2019/20202.0092U13 SIXERS Girls 1.00PM Spring Saturday PM Stage 115 1North Sydney Healy127007915139523287735
83Nikita PawarGordon2019/20204.092Third Grade T201 1Campbelltown-Camden119058715139523378368
84Shagufta BarkatGordon2019/20204.0092Third Grade T207 1Manly-Warringah111108215139523378458
85Amy HaleGordon2019/20204.0192U18 Brewer Shield2 1Universities136435815139523261809
86Amy HaleGordon2019/20203.0192U18 Brewer Shield1 1Manly-Warringah136435815139523261751
87Sapphire WildieGordon2019/20203.00102U17 SIXERS Girls 1.00PM Spring Saturday5 1Lindfield Robertson114257715139523286759
88Scarlett SmithGordon Spices2019/20203.00102U11 SIXERS Girls 10.30AM Spring Saturday Stage 13 1North Sydney Haynes199048915139523325092
89Sophie DickinsonGordon Spices2019/20203.01102U11 SIXERS Girls 10.30AM Spring Saturday Stage 13 1North Sydney Haynes194438415139523325092
90Saaisha SantGordon2019/20202.2102U15 SIXERS Girls 3.30PM Spring Saturday6 1Epping142920615139523287640
91Lucy MillettGordon2019/20203.00112U15 Womens Premier Competition3 1St George-Sutherland160713215139523341060
92Lucy WarrenGordon2019/20203.00112U17 SIXERS Girls 1.00PM Spring Saturday5 1Lindfield Robertson139631715139523286759
93Francesca BuffaGordon2019/20203.31112U18 Brewer Shield10 1Sydney90871315139523262173
94Emma RidleyGordon2019/20204.10112U18 Brewer Shield2 1Universities104179915139523261809
95Bridie OconnorGordon Spices2019/20203.00122U11 SIXERS Girls 10.30AM Spring Saturday Stage 13 1North Sydney Haynes194513515139523325092
96Isobel O'ConnorGordon2019/20203.00132U13 SIXERS Girls 1.00PM Spring Saturday PM Stage 113 1Lindfield Lanning194439815139523287725
97Felicity StewartGordon2019/20202.00132U17 SIXERS Girls 1.00PM Spring Saturday5 1Lindfield Robertson133627015139523286759
98Shagufta BarkatGordon2019/20204.0142Third Grade T20SF 1Bankstown111108215139523378462
99Charlie HillGordon2019/20203.00142U18 Brewer Shield3 1Parramatta165714915139523261868
100Shannon HeathGordon2019/20204.00142First Grade T201 1Sydney23963415139523238736
101Emily SidgreavesGordon2019/20206.11142Second Grade12 1Penrith59137515139523241211
102Asmi BhanageGordon2019/20203.00142U13 SIXERS Girls 1.00PM Spring Saturday PM Stage 19 1Mosman Perry180328215139523287711
103Elizabeth CambridgeGordon2019/20205.01142U15 Womens Premier Competition3 1St George-Sutherland159647715139523341060
104Lucy YatesGordon2019/20206.01142Under 15 Western NSW Girls Carnival1 1Manly Warringah114065315139523397680
105Amy HaleGordon2019/20204.01142Under 15 Western NSW Girls Carnival2 1Western Blue136435815139523397684
106Sarah FarrowGordon2019/20203.00142Under 15 Western NSW Girls Carnival3 1Parramatta194090715139523397686
107Aanshi SriGordon2019/20203.00152U13 SIXERS Girls 1.00PM Spring Saturday PM Stage 1SF 1Lindfield Lanning143359715139523400118
108Elizabeth CambridgeGordon2019/20205.00152Under 15 Western NSW Girls Carnival2 1Western Blue159647715139523397684
109Zoey RidgwayGordon2019/20204.00152U13 SIXERS Girls 1.00PM Spring Saturday PM Stage 18 1Pymble LC 13164958615139523287097
110Lauren KuaGordon2019/20205.00152U18 Brewer Shield6 1Northern District133052715139523261992
111Jenni FlanaganGordon2019/20204.0152Second Grade T204 1St George-Sutherland66210615139523238920
112Emily SidgreavesGordon2019/20204.0152Second Grade T203 1Northern District59137515139523238895
113Claire JonesGordon2019/20203.0152Second Grade T203 1Northern District66211815139523238895
114Elizabeth ArruzzaGordon2019/20203.00152Third Grade Limited Overs5 1Universities179758015139523261534
115Nikita PawarGordon2019/20203.00162Third Grade T207 1Manly-Warringah119058715139523378458
116Anna Wilson-BrownGordon2019/20204.01162Second Grade T201 1Sydney147536715139523238764
117Bethany TateGordon2019/20203.01162U13 SIXERS Girls 1.00PM Spring Saturday PM Stage 115 1North Sydney Healy126084915139523287735
118Aanshi SriGordon2019/20203.00172U13 SIXERS Girls 1.00PM Spring Saturday PM Stage 110 1Mosman Healy143359715139523287715
119Lucy YatesGordon2019/20205.02182U18 Brewer ShieldSF 1St George-Sutherland114065315139523262175
120Caroline LaytGordon2019/20207.21182Second Grade5 1Universities66212315139523240734
121Olivia CookGordon2019/20206.02182Second Grade12 1Penrith65666015139523241211
122Olivia CookGordon2019/20204.0192Second Grade T204 1St George-Sutherland65666015139523238920
123Saskia HorleyGordon2019/20207.00202First Grade1 1Campbelltown-Camden79128715139523239051
124Asmi BhanageGordon2019/20203.00202U13 SIXERS Girls 1.00PM Spring Saturday PM Stage 15 1Mosman Healy180328215139523287084
125Olivia CookGordon2019/202010.02212Second Grade3 1Bankstown65666015139523240509
126Phoebe ThompsonGordon2019/202010.00222First Grade3 1Bankstown77806415139523239173
127Lauren KuaGordon2019/20207.01222U18 Brewer Shield1 1Manly-Warringah133052715139523261751
128Jenni FlanaganGordon2019/20204.00232Second Grade T201 1Sydney66210615139523238764
129Abigail PereiraGordon2019/20207.01232U18 Brewer Shield10 1Sydney131779715139523262173
130Kristen DorschGordon2019/20208.00242Third Grade Limited Overs3 1St George-Sutherland3421415139523261526
131Peta HumphreysGordon2019/20205.00252Third Grade Limited Overs6 1Manly-Warringah66211515139523261622
132Emma RidleyGordon2019/20207.01252U18 Brewer Shield10 1Sydney104179915139523262173
133Lisa ChanGordon2019/20207.01252Third Grade Limited OversQF 1Bankstown65665415139523397379
134Sara ChunGordon2019/20209.01252Second Grade10 1Northern District112576115139523241029
135Emily SidgreavesGordon2019/20207.01262First Grade1 1Campbelltown-Camden59137515139523239051
136Nikita PawarGordon2019/20207.01272Third Grade Limited Overs6 1Manly-Warringah119058715139523261622
137Nikita PawarGordon2019/20208.02272Third Grade Limited OversGF 1St George-Sutherland119058715139523261631
138Abigail PowellGordon2019/20207.02282Second Grade8 1Manly-Warringah103556215139523241020
139Abigail PereiraGordon2019/20207.40292Third Grade Limited Overs3 1St George-Sutherland131779715139523261526
140Charlotte AnneveldGordon2019/202010.02302First Grade3 1Bankstown3575715139523239173
141Charlotte AnneveldGordon2019/20208.11322First Grade1 1Campbelltown-Camden3575715139523239051
142Jane WarrilowGordon2019/20208.01322Third Grade Limited OversQF 1Bankstown71201315139523397379
143Jane WarrilowGordon2019/20205.00332Third Grade Limited Overs6 1Manly-Warringah71201315139523261622
144Claire JonesGordon2019/20206.30342Second Grade4 1Manly-Warringah66211815139523240517
145Shagufta BarkatGordon2019/20208.00342Third Grade Limited Overs8 1Bankstown111108215139523261626
146Charlotte AnneveldGordon2019/20209.01362First Grade4 1Penrith3575715139523239179
147Saskia HorleyGordon2019/20209.00382First Grade4 1Penrith79128715139523239179
148Caroline LaytGordon2019/20208.00382Third Grade Limited OversGF 1St George-Sutherland66212315139523261631
149Shannon HeathGordon2019/202010.00392First Grade14 1Bankstown23963415139523239797
150Peta HumphreysGordon2019/20206.00392Third Grade Limited Overs4 1Bankstown66211515139523261529
151Charlotte AnneveldGordon2019/20204.00412First Grade T201 1Sydney3575715139523238736
152Nikita PawarGordon2019/20208.00422Third Grade Limited Overs5 1Universities119058715139523261534
153Isabella FitzgibbonGordon2019/20209.51472First Grade3 1Bankstown24749915139523239173